Dr. András Csilla

E-mail cím:
Szakmai tapasztalat
egyetemi adjunktus
Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Kar Onkológiai Intézet, Onkológiai Nem Önálló Tanszék
Tudományos érdekődés
Vastagbél daganatok multidisciplináris kezelése A máj áttétes betegségei (colorectális és noncolorectális) Hepatocellularis carcinoma multidisciplináris kezelése
Társasági tagság
Magyar Orvosi Kamara
Magyar Rákellenes Liga
Magyar Klinikai Onkológiai Társasag
Magyar Onkológusok Társasága
ESMO (European Society of Clinical Oncology)
Egyéb információ

Legfontosabbnak tartott publikációk

• 1. András Cs, Ponyi A, Constantin T, Csiki Z, Szodoray P, Szekanecz É, Dankó K: Dermatomyositis and polymyositis associated with malignancy: a 21 year retrospective study. J Rheumatol. 2008 Mar;35(3)
  • 2. András Cs, Tóth L, Molnár C, Tanyi M, Csiki Z, Dezso B, Pósán J, Shemirani AH, Csiki E, Szántó J. Correlations between Clinicopathological Parameters and Molecular Signatures of Primary Tumors for Patients with Stage T3n0 Colorectal Adenocarcinomas: A Single Center Retrospective Study on 100 Cases. Hepatogastroenterology. 2012 Mar 13;59(116)
  • 3. Hunyadi János, András Csilla, Szabó Imre, Szántó János, Szluha Kornélia, Sipka Sándor, Kovács Péter, Kiss Attila, Szegedi Gyula, Altorjay István, Sápy Péter, Antal-Szalmás Péter, Tóth László, Fazekas György, Rajnavölgyi Éva: Autologous Dendritic Cell Based Adoptive Immunotherapy of Patients with Colorectal Cancer: A phase I-II study, Pathology and Oncology research: 2014 (20). 357-365.